Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 07.01.2018

1. Gdy Chrystus przyjął chrzest od Jana w Jordanie, sam Bóg Ojciec dał świadectwo: „Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie". Każdy, kto przyjął sakrament chrztu św., staje się dzieckiem Bożym. Dzisiaj odnowiliśmy nasze przymierze z Bogiem, przypieczętowane łaską chrztu św.

2. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny obchód Bożego Narodzenia. Zgodnie z wielowiekową tradycją czas świątecznych dekoracji i śpiewania kolęd przedłużamy do święta Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego.

3. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Już dzisiaj zachęcamy do modlitwy w intencjach ludzi, którzy z różnych powodów opuścili swój rodzinny kraj i szukają lepszego życia na obcej ziemi.

4. Zbliżają się imieniny Ks. Arkadiusza. W przyszłą niedzielę – 14 stycznia będziemy się modlić w jego intencji o 12.30 i po Mszy św. złożymy mu życzenia – zapraszamy wszystkich!

5. Na przełomie roku w naszej wspólnocie zmarli: + Jerzy Mroczek, + Zdzisława Senderowicz, + Michał Gołygowski, + Jadwiga Widurska, + Franciszek Zabiegała, + Jarosław Mańka, + Zbigniew Makowski, + Helena Sikora, + Krystyna Drechnowicz, + Janusz Sonik, + Janina Odziemek. Rodzinom zmarłych składamy wyrazy współczucia i zapraszamy na Mszę świętą w poniedziałek o 18.00.

6. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Niech będzie ona okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, zbliżenia i rozmowy o problemach nie tylko konkretnej rodziny, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Kapłan przynosi do naszego domu Boże błogosławieństwo. Skorzystajmy z tego wyjątkowego daru. Program na najbliższy tydzień jest następujący: /zakładka na stronie startowej/ 

 

Szukaj

Licznik

Dziś368
Wczoraj1097
W tym miesiącu11543
Wszystkich1202129

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information