Intencje mszalne - 13.05.2018
12 maja 2018

13 V 2018 – NIEDZIELA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
  8.00 + Ewę, Stanisława Grzanka (od córki z mężem i dzieci)
10.00 + Jana Skrobach – 29 msza św. gregoriańska
11.15 ROCZNICA I KOMUNII ŚW. – SP nr 3 i SP nr 10
12.30 1) ROCZNICA I KOMUNII ŚW. – Katolik
         2) W intencji Panu Bogu wiadomej
CHRZEST PO MSZY ŚW.: Eliza i Fabian Winniccy
16.00 + Eugenię Ćwienkowską, Zygmunta Ćwienkowskiego, Bogumiłę Ćwienkowską, Stanisławę Ćwienkowską (od córek z rodzinami)
19.00 + Jana Rebesa w 5 roczn. śmierci (od żony i córek z rodzinami)

14 V 2018 – PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA , APOSTOŁA
6.30 + Krystynę Milka (od rodziny Lisowskich z Oświecimia)
7.00 1) + Wacławę Gawlik (od uczestników pogrzebu)
       2) + Bernarda Michczyńskiego (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Jana Skrobacha – 30 msza św. gregoriańska
         2) + Danielę Szefer w 5 roczn. śmierci oraz za zmarłych w minionym tygodniu: + Janinę Kicińską, + Longinę Dittloff

15 V 2018 – WTOREK PO WNIEBOWSTĄPIENIU
6.30 + Danutę Szczepańską (od uczestników pogrzebu)
7.00 1) + Adama Zielińskiego (od cioci Haliny z dziećmi)
       2)
18.00 1) + Zofię, Julię, Stanisława Tomasików oraz za zmarłych z rodziny Zakrzewskich
         2) + Leokadię, Wiesława, Władysława, Alfreda Gajdów, zmarłych z rodzin Gajdów i Gajewskich, Leona, Franciszkę Nowaków i zmarłych z rodzin Nowaków i Gbylów

16 V 2018 –ŚRODA – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, MĘCZENNIKA
6.30 + Janusza Ulmana (od uczestników pogrzebu)
7.00 1) + Krystynę Milka (od sąsiadów z klatki I i II)
       2)
18.00 1) + Za dusze w czyśćcu cierpiące
         2) + Danutę w 35 r. śm., Czesława w 25 r. śm. Ruszkowskich, Zenobię w 6 r. śm., Jerzego w 15 r. śm. Gutowskich

17 V 2018 – CZWARTEK PO WNIEBOWSTĄPIENIU PAŃSKIM
6.30 1) + Longinę Dittloff (od uczestników pogrzebu)
7.00 1) + Sławomira Stelmasiaka (od żony i przyjaciół)
       2)
18.00 1) Msza św. dziękczynna w 10 roczn. ślubu z prośbą o Boże błog. dla małżonków Iwony i Kamila Książek oraz ich dzieci Jakuba, Kaspra i Piotra
         2) + Mariannę Florysiak (od córki Teresy z rodziną)

18 V 2018 – PIĄTEK PO WNIEBOWSTĄPIENIU PAŃSKIM
6.30 + Edwarda Furgalskiego w 8 roczn. śmierci
7.00 1) + Jacka Łukaszewskiego (od żony i córki)
       2) + Krystynę Milka (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Marka Buchtę w 10 roczn. śmierci (od rodziny)
         2) + Stanisławę Klauza (od kuzyna Zdzisława Sularz z rodziną)

19 V 2018 – SOBOTA PO WNIEBOWSTĄPIENIU PAŃSKIM
63.0 1) + Longinę Dittloff (od uczestników pogrzebu)
7.00 1) + Wacławę Gawlik (od uczestników pogrzebu)
       2) + Barbarę Zawierucha w 3 roczn. śmierci (od męża i córek)
       3)
18.00 + Kazimierę, Wincentego Filusów (od rodziny)

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Szukaj

Licznik

Dziś546
Wczoraj917
W tym miesiącu14077
Wszystkich1053170

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information