Intencje mszalne - 09.12.2018
8 grudnia 2018

09 XII 2018 – II NIEDZIELA ADWENTU
8.00 + Mariannę, Eugeniusza Błaszczyk, ich rodziców i rodzeństwo
10.00 + Mariannę, Stefana Brząkała, Stanisława Kurdybelskiego, Stanisława Pisulę i zmarłych z ich rodzin
11.15 O Boże błog. dla Mileny Wolskiej w 10 roczn. urodzin oraz dla Wojtusia i Pawła Wolskich w 6 roczn. ur.
12.30 + Mariannę, Wincentego, Czesława Pruciaków
PO MSZY ŚW. CHRZEST: Kazimierz Kucharek
16.00 O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Adam Musialika w 45 r. urodzin (od mamy)
19.00 + Waldemara Armańskiego w 1 roczn. śmierci

10 XII 2018 – PONIEDZIAŁEK II TYGODNIA ADWENTU
6.30 + Julię Biczak (od córki Anny z mężem i dziećmi)
7.00 1) + Ignacego Klapisz (od Haliny i Franciszka Klapisz z Lipnicy Wielkiej))
       2) + Janinę Kozieł (od firmy Elkana)
18.00 1) + Ireneusza Celkę (od rodzin Mazurów z dziećmi i Nawrotów z Pińczowa)
         2) + Mariannę Sobieraj w 93 roczn. urodzin i 3 roczn. śmierci, + Józefa Sobieraj w 96 roczn. urodzin i 18 roczn. śmierci (od najbliższych), + Julię Biczak (od sąsiadów z klatki), +Józefa Wróbel, Stanisławę, Mariana Sodo oraz za zmarłych w minionym tygodniu: + Tadeusza Chwist, + Józefa Klimasa, + Marcina Kołodzieja, + Jana Rozińskiego

11 XII 2018 – WTOREK II TYGODNIA ADWENTU
6.30 + Tadeusza Chwist (od uczestników pogrzebu)
7.00 1) + Bolesława Schwałkowskiego (od Marii i Jana Cygal z rodziną z Porąbki)
       2) + Józefa Klimasa (od sąsiadów z ul. Nowopogońskiej 51-53)
18.00 1) + Zdzisławę Hopsza w 12 roczn. śmierci
         2) + Marię Półtorak (od Józka Półtoraka z Krakowa)

12 XII 2018 – ŚRODA – NAJŚW. MARYI PANNY z GUADELUPE
6.30 + Józefa Klimas – od córki Grażyny z mężem, Ewelisi i Dominisi
7.00 1) + Ignacego Klapisz (od Marii i Ignacego Wontorczyk z Lipnicy Małej)
       2) + Janinę Kozieł (od Dyrekcji, Pracowników i Grona Pedagogicznego IV LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu)
18.00 1) + Za dusze w czyśćcu cierpiące
         2) + Stanisławę Smaga w 2 roczn. śmierci

13 XII 2018 – CZWARTEK – ŚW. ŁUCJI, DZIEWICY i MĘCZENNICY
6.30 + Jana Rozińskiego (od uczestników pogrzebu)
7.00 + Bolesława Schwałkowskiego (od Piotra i Janiny Pawlak z rodziną z Dobrej)
18.00 1) + Wacława Stoksik (od Sąsiadów z ul. Zamenhofa 7)
         2) O łaskę zdrowia i Boże błog. w posłudze kapłańskiej dla ks. Roberta (od rodziców)

14 XII 2018 – PIĄTEK – ŚW. JANA OD KRZYŻA, KAPŁANA
6.30 + Marcina Kołodzieja – od u.p..
7.00 1) + Ignacego Klapisz (od Franciszka Żurka z Lipnicy Wielkiej)
       2) + Janinę Kozieł (od wspólnoty Przymierza Rodzin Mamre)
18.00 1) + Zygmunta Markiewicza w 1 roczn. śmierci (od żony, córki i wnuków)
         2) + Mariana Blicharskiego w 11 roczn. śmierci (od żony z dziećmi i wnuków) oraz za rodziców +Blicharskich i Baranów

15 XII 2018 – SOBOTA II TYGODNIA ADWENTU - ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA
6.30
7.00 1) + Ignacego Klapisz (od chrześnicy Anny Stopiak)
       2) + Melanię Folwarczyk, Jana Folwarczyk, Barbarę Zaród, Romana Zaród
8.00
10.00
16.00
18.00 1) + Ludwikę Sojka w 2 roczn. śmierci, Mieczysława Sojka i zmarłych z rodziny Sojka i Tkacz (od dzieci)
         2) + Anielę, Bolesława Wypart i teściów Jana i Walerię Pamuła

 

 

Szukaj

Licznik

Dziś161
Wczoraj1513
W tym miesiącu28354
Wszystkich1317873

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information