Intencje mszalne - 24.02.2019
23 lutego 2019

24 II 2019 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 + Eugeniusza Kowynię w 52 roczn. śmierci (od syna z żoną)
10.00 + Mieczysława Marszałek w 10 roczn. śmierci, zmarłych z rodziny Marszałek, Makara, Majcher, Sadowskich oraz za Mirosława Szczęsnego (od syna Krzysztofa z rodziną)
11.15 + Krystynę, Mariana, Annę, Marysia(m.), Wojciecha, Bartka Wilk, Janusza Pierścionka, Mirosława Zientarę i zmarłych z rodziny Łabusiów
12.30 O Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla wnuka Jana Tokarza w 13 roczn. urodzin i dla córki Agaty (od rodziców); dla Urszuli w 6 roczn. urodzin; dla Marty Kamińskiej w 95 roczn. urodzin (od syna z rodziną)
16.00 + Władysława w 47 roczn. śmierci, Władysławę, Leokadię Ociepków
19.00 + Józefa Klimasa (od Bogusławy i Kazimierza Świątków)

25 II 2019 – PONIEDZIAŁEK VII TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Krzysztofa Idziaka (od mamy)
7.00 1) + Edmunda Wywiał (od Danuty i Henryka)
       2) + Annę Gulińską (od sąsiadów z ul. Nowopogońskiej 51-53)
18.00 1) + Tomasza Wesołowskiego (od rodziców i syna Kamila)
         2) + Julię Biczak (od syna Andrzeja, Agnieszki i Wojtusia), + Annę Gulińską (od Iwony i Stanisława Idzik z rodziną) oraz za zmarłych w ostatnim tygodniu: + Kazimierza Makucha, + Zofię Gągorowską, + Longinę Postulka, + Heronima Rutkowskiego

26 II 2019 – WTOREK VII TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Annę Gulińską (od uczestników pogrzebu)
7.00 1) + Wiesławę Rymarską w 11 roczn. śmierci (od syna z rodziną)
       2) + Jana Rygalskiego (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Andrzeja Wylon (od mamy i rodziny)
         2) + Józefa Klimasa (od Zdzisława Klimasa z rodziną)

27 II 2019 – ŚRODA VII TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Barbarę Koch w 20 roczn. śmierci, jej rodziców Lilianę i Włodzimierza Sowińskich
7.00 1) + Janinę Uchnast (od uczestników pogrzebu)
       2) + Annę Gulińską (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Bolesława Schwałkowskiego (od syna Zbigniewa z rodziną)
         2) + Witolda Lebka (od sąsiadów z ul. Szpaków 2D,2E)

28 II 2019 – CZWARTEK VII TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Annę Gulińską (od uczestników pogrzebu)
7.00 1) + Adama Zapotocznego w 1 roczn. śmierci (od mamy)
       2) + Jana Rygalskiego (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Janinę, Romana Ciochów – z racji imienin oraz za zmarłych z rodziny
         2) + Tadeusza Sikorę (od córki i syna z rodzinami)

01 III 2019 – PIĄTEK VII TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Czesława Sutor (od uczestników pogrzebu)
7.00 1) Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
       2) + Longinę Postulka (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Bolesława Schwałkowskiego (od wnuczki Kasi z mężem)
         2) + Tomasza Wesołowskiego (od sąsiadów)

02 III 2019 – SOBOTA VII TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Kazimierza Makuch (od uczestników pogrzebu)
7.00 1) Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
       2) + Pawła Wesołowskiego w 12 roczn. śmierci i Tomka Wesołowskiego
       3) + Piotra Marczewskiego w 1 roczn. śmierci (od żony i córek z zięciami i wnukami)
18.00 + Helenę Rajską w 2 roczn. śmierci (od córek)

 

 

 

Szukaj

Licznik

Dziś801
Wczoraj1727
W tym miesiącu30012
Wszystkich1643123

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information