Informacja o ilości wiernych w kościele i kaplicy cmentarnej od 07.11.2020
24 października 2020

KOMUNIKAT


W związku z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów wg którego w miejscach kultu religijnego będzie mogła przebywać jednocześnie jedna osoba na 15m2 powierzchni  przypominamy, że powierzchnia użytkowa naszego kościoła wynosi 1 355m2 i w związku z tym podczas wszelkich obrzędów sprawowanych wewnątrz naszego kościoła (msza święta, nabożeństwa, spowiedź święta i inne sakramenty) może przebywać jednorazowo maksymalnie do 90 osób. W naszej kaplicy cmentarnej, której powierzchnia użytkowa wynosi 240m2 podczas pogrzebów wewnątrz kaplicy może przebywać jednorazowo maksymalnie do 16 osób.

W dalszym ciągu osoby przebywające w kościołach, kaplicach i na cmentarzach, mają obowiązek zakrywania ust i nosa za pomocą części odzieży, przyłbicy, maski albo maseczki.

Prosimy, by osoby uczestniczące w liturgii w kościele, czy kaplicy cmentarnej nie siedziały w jednym miejscu, tworząc niepotrzebne skupiska – prosimy o zachowanie dystansu siadając osobno w ławce lub rzędzie krzeseł.

 

Szukaj

Licznik

Dziś643
Wczoraj1155
W tym miesiącu3004
Wszystkich2299438

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information