Relikwie św. Faustyny w naszej parafii!
29 sierpnia 2009

Z radością informujemy, że do naszego kościoła przybędą relikwie św. Siostry Faustyny! Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia przychyliło się do prośby ks. Proboszcza o przekazanie relikwii I stopnia św. Siostry Faustyny do czci publicznej w parafii p.w. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu-Pogoni.

ZGROMADZENIE SIÓSTR MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA
ul. Siostry Faustyny 3, 30-420 KRAKÓW 12

Kraków-Łagiewniki, 25 czerwca 2009

Czcigodny Księże Proboszczu,

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z radością przychyla się do prośby o przekazanie relikwii I stopnia św. Siostry Faustyny do czci publicznej w parafii p.w. św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu-Pogoni. Pozytywne rozpatrzenie tej prośby było możliwe ze względu na mającą powstać w kościele kaplicę Miłosierdzia oraz staranie o ożywienie duszpasterstwa poprzez promowanie kultu Miłosierdzia Bożego i św. Siostry Faustyny.

Dziękujemy Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi za zaproszenie św. Siostry Faustyny w znaku relikwii do tej wspólnoty parafialnej i życzymy, aby to wydarzenie przyczyniło się do jeszcze głębszego poznania tajemnicy Bożego miłosierdzia i pomogło wzrastać wszystkim w postawie ufności wobec Boga i miłosierdzia względem bliźnich.

Serdecznie zapraszamy Księdza proboszcza i Parafian do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach celem odebrania relikwii św. Siostry Faustyny. Z poważaniem i modlitwą

s. M. Ignacja Bazan

 

Szukaj

Licznik

Dziś904
Wczoraj1698
W tym miesiącu30519
Wszystkich2251558

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information