Intencje mszalne
Intencje mszalne 12 - 18 grudnia 2010 r.
11 grudnia 2010

III NIEDZIELA ADWENTU – 12 GRUDNIA – REKOLEKCJE ADWENTOWE

7.00 1. † Jerzego Dyktyńskiego 2 r.śm. i zm. z rodz. Dyktyńskich, Urbańskich, Sawickich i Leśniewskich

8.30 1. † Helenę Mariana Porębskich – od syna

10.00 1. † Dominikę Podskarbi – od rodziny Stawiarskich

11.15 1. O zdrowie i bł. Boże dla Mateusza w 4 rocz. urodzin i Marty w 9 rocz. urodzin Miedzińskich

2. Dziękczynna za dar życia i zdrowia z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Jagody Branny w 2 rocz. urodzin

12.30 1. † Mariana Blicharskiego 3 r.śm. oraz Stanisławę Felicję Franciszka Baran – od żony z dziećmi

16.00 1. † Wiktorię Łyko 3 r.śm. – od męża i córek z rodzinami

19.00 1. † Bolesława Cecha 1 r.śm. – od żony i syna

PONIEDZIAŁEK – 13 GRUDNIA – ŚW. ŁUCJI – REKOLEKCJE ADWENTOWE

6.30 1. † Irminę Gorzkowską – od ucz. pg

7.00 1. † Tadeusza Haładusa – od ucz. pg

2. † Otylię Nowak 6 r.śm. – od córki i zięcia

9.00 1. O zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Św. dla Łukasza Jajkiewicza

17.00 1. † Kazimierę Suchecką – od córki z rodziną

18.00 1. † Jacka Barwińskiego – od sąsiadów;

Zm. w minionym tygodniu: † Mariana Kubarę, † Władysława Piskorskiego

WTOREK – 14 GRUDNIA – ŚW. JANA OD KRZYŻA – REKOLEKCJE ADWENTOWE

6.30 1.

7.00 1. † Sławomira Puszczewicza – od ucz. pg

9.00 1. O zdrowie i bł. Boże dla Stanisława i Genowefy Szotów

17.00 1. † Stanisława Pietrzaka – od ucz. pg

18.00 1. O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Edwarda

ŚRODA – 15 GRUDNIA – REKOLEKCJE ADWENTOWE

6.30 1. † Alinę Kucharską – od ucz. pg

7.00 1. † Romana Zaród 6 r.śm. Melanię Folwarczyk 16 r.śm.

9.00 1. † Władysławę Józefa Dula – od syna z rodziną

17.00 1. † Sebastiana Cudaka – od wujka Edwarda z rodziną

18.00 1. † Michalinę 8 r.śm. Piotra 41 r.śm. Goraj

CZWARTEK – 16 GRUDNIA

6.30 1.

7.00 1. W 18 rocznicę urodzin Mateusza

2. † Mariana Kubarę – od sąsiadów z klatki I

18.00 1. † Henryka Helenę Szczerbów Jana Genowefę Romana Machurów

2. † Tadeusza Jeziorskiego – od koleżanek i kolegów i p. Kierowniczki Domu Studenta nr 3 i 5

PIĄTEK – 17 GRUDNIA

6.30 1. † Genowefę Szczęsną – od ucz. pg

7.00 1. † Jadwigę Wysocką – od ucz. pg

2. † Małgorzatę Uszakow – od klasy III a z wychowawcą

18.00 1. † Leokadię Dreja – od sąsiadów

2. † Stanisława Macherę – od Agnieszki Rokity

SOBOTA – 18 GRUDNIA

6.30 1. † Tadeusza Smółkę – od ucz. pg

7.00 1. † Grzegorza Wójcikiewicza – od koleżanek i kolegów z ul. Lwowskiej 12

2. † Bolesława Bistę – od ucz. pg

18.00 1. † Bogusława Smoka z okazji imienin – od żony i syna z rodziną

 
<< pierwsza < poprzednia 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 następna > ostatnia >>

Szukaj

Licznik

Dziś563
Wczoraj849
W tym miesiącu15044
Wszystkich1103042

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information