Intencje mszalne
Intencje mszalne - 17.06.2018
16 czerwca 2018

17 VI 2018 – XI NIEDZIELA ZWYKŁAUROCZYSTOŚĆ ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO – GŁÓWNEGO PATRONA DIECEZJI
  8.00 + Tomasza Bereszko w 22 roczn. śmierci (od żony i syna)
10.00 + Marię, Ryszarda Wołczyk, Magdalenę, Mariana Pietras
11.15 + Jana Walczyńskiego w 12 roczn. śmierci
12.30 + Józefa Wodeckiego – 17 msza św. gregoriańska
PO MSZY CHRZEST: Aleksandra Szyda, Brayan Puza, Kacper Rumiński
16.00 + Danutę Bittner w 2 roczn. śmierci (od córki z rodziną)
19.00 O Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Ani i Natalii Kaczmarczyk

18 VI 2018 – PONIEDZIAŁEK XI TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Kazimierza Grzankę (od stryja Henryka Grzanki)
7.00 1) + Józefa Wodeckiego – 18 msza św. gregoriańska
       2) + Krzysztofa Wiślickiego w 20 roczn. śmierci
18.00 1) + Elżbietę Służałek (od męża i córki z mężem)
         2) + Za zmarłych w minionym tygodniu: + Marię Skiba, + Stefanię Mazurczak, + Halinę Sikora

19 VI 2018 – WTOREK XI TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Katarzynę Strząbała w 5 roczn. śmierci
7.00 1) + Zdzisława, Bogusława męża i Władysława Hejduk (od mamy i żony)
       2) + Jerzego Uchnasta (od żony i dzieci)
18.00 1) + Józefa Wodeckiego – 19 msza św. gregoriańska
         2) + Za dusze w czyśćcu cierpiące

20 VI 2018 –ŚRODA XI TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Józefa Wodeckiego – 20 msza św. gregoriańska
7.00 1) + Wacława i Alfredę Krzywda (od córki z rodziną)
       2) O łaskę zdrowia i Boże błog. dla Janiny Piga
18.00 1) + Jana Walczyńskiego w 12 roczn. śmierci (od żony i syna z rodziną)
         2) + Marię Zalas w 3 roczn. śmierci

21 VI 2018 – CZWARTEK – ŚW. ALOJZEGO GONZAGI, ZAKONNIKA
6.30 + Wojciecha, Leokadię Pałka, Martę Pałka, Ryszarda, Jarosława Błaszczyk, Mariannę Stępień, Mieczysława, Krzysztofa Stępień
7.00 1) + Jana Miszczyka i jego braci: Stanisława, Zbigniewa i Zdzisława
       2) + Marię Skibę (od uczestników pogrzebu)
18.00 1) + Józefa Wodeckiego – 21 msza św. gregoriańska
         2) + Kazimierza Skowrońskiego – okazji Dnia Ojca

22 VI 2018 – PIĄTEK XI TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Wandę Bębenek – z okazji imienin (od męża)
7.00 + Józefa Wodeckiego – 22 msza św. gregoriańska
8.00 MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO – szkoły z parafii
9.00 1) MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO – Katolik
       2) + Annę Rutkowską (od rodziców i dzieci z klasy 6a ze Szkoły Katolickiej)
18.00 1) + Mariana Wodeckiego, Józefa Wodeckiego, Zygfryda Wawrzyn – z okazji Dnia Ojca
         2) + Wiesława Pałkę w 16 roczn. śmierci (od żony) oraz za +Zbigniewa Sławęckiego i Zdzisława Kulę

23 VI 2018 – SOBOTA X TYGODNIA ZWYKŁEGO – DZIEŃ OJCA
6.30 + Jana Rebesa – z okazji imienin (od rodziny Cisaków)
7.00 1) + Józefa Wodeckiego – 23 msza św. gregoriańska
       2) + Janinę Cioch – z racji imienin, Romana Cioch oraz zmarłych z rodziny
       3) + Alicję, Jana Górzyńskich, Mieczysława Semeniuka
15.00 ŚLUB: Tomasz Segin – Beata Uznańska-Segin
18.00 + Wandę, Tadeusza, Melanię Tycner

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Szukaj

Licznik

Dziś85
Wczoraj826
W tym miesiącu15392
Wszystkich1103390

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information