Intencje mszalne
Intencje mszalne - 16.06.2019
15 czerwca 2019

16 VI 2019 – NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
8.00 + Jana Kulę w 50 roczn. śmierci, zmarłych z rodziny Łęczków i Kulów (od syna i córki z rodzinami)
10.00 Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla małżonków Krystyny i Romana Burskich w 50 roczn. ślubu (od syna, synowej i wnuczki)
11.15 + Czesława Solińskiego i Marcela Dellablanche – z okazji Dnia Ojca
12.30 + Za zmarłych z rodziny Krzywda i Rudnickich (od córki z mężem i wnuczki)
CHRZTY PO MSZY ŚW.: Miłosz Stańczyk, Iga i Lena Kopeć
16.00 + Mariannę Zbierańską (od córki i wnuka z rodziną)
19.00 + Teresę Gołębiowską – 26 msza św. gregoriańska

17 VI 2019 – PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ŚW. BRATA ALBERTA – GŁ. PATRONA DIECEZJI
6.30 Cecylię Wojciechowska (od rodziny Dula)
7.00 1) + Teresę Gołębiowską – 27 msza św. gregoriańska
       2) + Krzysztofa Wiślickiego w 21 roczn. śmierci
18.00 1) + Ryszarda, Jarosława Błaszczyk, teściów Franciszka, Marię Błaszczyk, brata Mariana Pałkę, siostrę Martę i Marię Stępień, Mieczysława, Krzysztofa Stępień, Ludwikę, Jana Szwej i ich dzieci
         2) + Za zmarłych w minionym tygodniu: + Zofię Zygmuntowską, + Zbigniewa Jareckiego, + Wiesława Kaniewskiego, + Ryszarda Dąbrowskiego

18 VI 2019 – WTOREK XI TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30 + Marię Stefańską w roczn. śmierci
7.00 1) + Mirosława Celkę (od uczestników pogrzebu)
       2) + Eugeniusza Baran
18.00 1) + Elżbietę Służałek - w dniu imienin (od męża i córki z mężem)
         2) + Teresę Gołębiowską – 28 msza św. gregoriańska

19 VI 2019 – ŚRODA XI TYGODNIA ZWYKŁEGO – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
6.30 + Zofię Zygmuntowską – od u.p.
7.00 1) + Teresę Gołębiowską – 29 msza św. gregoriańska
       2) O Boże błog., powrót do zdrowia, spokój ducha i opiekę Matki Bożej dla Haliny Baran
8.00 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO SZKÓŁ Z TERENU PARAFII – Msza św. dziękczynna za długoletnią pracę katechetyczną z prośbą o Boże błog. dla pani Grażyny Neuman
10 00 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO – KATOLIK
18.00 1) + Annę, Józefa, Adama w 6 roczn. śm. Smęda, Jadwigę, Władysława, Juliana w 18 roczn. śm. Rojek
         2) + Wandę, Stanisława Drożdżak

20 VI 2019 – CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA i KRWII CHRYSTUSA
8.00 1) + Jana Walczyńskiego w 13 roczn. śmierci (od żony i syna z rodziną)
       2) + Katarzynę Strząbała
10.00 + Ryszarda, Marię Wołczyk, Magdalenę, Mariana Pietras
11.15 + Jana, Katarzynę, Leona, Sabinę, Stanisławę, Marię Wolfów, Ryszarda. Leona, Wandę Różyckich, Franciszkę Sokołowską (od córki Zofii z wnukami)
13.30 PO PROCESJI – ZA PARAFIAN
16.00 ŚLUB: Karolina Olczak – Rafał Mroziński
19.00 + Teresę Gołębiowską – 30 msza św. gregoriańska

21 VI 2019 – PIĄTEK – ŚW. ALOJZEGO GONZAGI, ZAKONNIKA
6.30 W int. księży pracujących w naszej parafii z prośbą o Boże bł. (od Żywego R., Róży św. Faustyny)
7.00 + Janinę Gruszka w 9 roczn. śmierci
16.00 ŚLUB: Joanna Ogrodnik – Tomasz Szala
18.00 1) + Józefa, Mariana Wodeckich, Zygfryda Wawrzyna – z okazji Dnia Ojca
         2) + Wandę Bębenek – z okazji imienin

22 VI 2019 – SOBOTA XI TYGODNIA ZWYKŁEGO
6.30
7.00 + Mirosława Celkę (od uczestników pogrzebu)
15.00 ŚLUB: Anna Matlachowska – Piotr Bijak
16.00 ŚLUB: Marta Stasiak – Jakub Staś
18.00 + Wiesława Pałkę w 17 roczn. śmierci (od żony i dzieci

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Szukaj

Licznik

Dziś1373
Wczoraj1834
W tym miesiącu33640
Wszystkich1544181

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information