Aktualności
Gazetka "U św. Tomasza" 01.03.2015
28 lutego 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki (do pobrania w plikuPDF).

 
Gazetka "U św. Tomasza" 22.02.2015
21 lutego 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki (do pobrania w plikuPDF).

 
Gazetka "U św. Tomasza" 15.02.2015
14 lutego 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki (do pobrania w plikuPDF).

 
Program peregrynacji znaków ŚDM - 26.02.2015
7 lutego 2015

Zapraszamy do zapoznania się z programem (do pobrania w plikuPDF).

 
Gazetka "U św. Tomasza" 08.02.2015
7 lutego 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki (do pobrania w plikuPDF).

 
Gazetka "U św. Tomasza" 01.02.2015
31 stycznia 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki (do pobrania w plikuPDF).

 
Gazetka "U św. Tomasza" 25.01.2015
24 stycznia 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki (do pobrania w plikuPDF).

 
Program kolędy: 19.01. - 24.01.2015
17 stycznia 2015

W I Z Y T A   D U S Z P A S T E R S K A

19 stycznia – poniedziałek

Ks. Łukasz                 11.00               ul. Sucha, ul. Będzińska 56

Ks. Paweł                  16.00               ul. Będzińska 49, 49ab, 51, 51 ab

Ks. Andrzej                15.00               ul. Litewska 45, 47, 49, 51

Ks. Arkadiusz               9.00               ul. Skłodowskiej 14

20 stycznia – wtorek

Ks. Łukasz                 15.00               ul. Dąbrowskiego

Ks. Paweł                    9.00               ul. Będzińska 53, 53ab, 55

Ks. Andrzej                16.00               ul. Żytnia 14, 14a, 14b, 14c

Ks. Arkadiusz               9.00               ul. Skłodowskiej parzyste 6-30

21 stycznia – środa

Ks. Andrzej                  9.00              ul. Dąbrowszczaków 11, 13 15, 17 19, 11a, 13a

Ks.  Paweł                  16.00               ul. Będzińska 10, 12

Ks. Arkadiusz                9.00               ul. Skłodowskiej nieparzyste 1-33

22 stycznia – czwartek

Ks. Łukasz                 15.00               ul. Dobra, Twarda, Skośna

Ks. Paweł                   9.00               ul. Będzińska 4, 8

Ks. Andrzej                 9.00               ul. Dąbrowszczaków 12, 14, 16, 18, 20

Ks. Arkadiusz             14.00               ul. Reymonta 31a,33a, 40,42

23 stycznia – piątek

Ks. Paweł                 11.00               ul. Będzińska 2

Ks. Arkadiusz              9.00               ul. Reymonta domy prywatne – 1-27,2-34, 4abc

24 stycznia – sobota

Uzupełnienia – w tym dniu chcemy odwiedzić tych, których nie zastaliśmy do tej pory w domu – prosimy o zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii.

 
Gazetka "U św. Tomasza" 18.01.2015
17 stycznia 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki (do pobrania w plikuPDF).

 
Program kolędy: 12.01 - 17.01.2015
10 stycznia 2015

W I Z Y T A   D U S Z P A S T E R S K A

12 stycznia – poniedziałek

Ks. Łukasz                   11.00             ul. Czeladzka 4-46, 9-27 (domy prywatne)

Ks. Paweł                    16.00             ul. Będzińska 27-41, 43, 43a, 43b, 45, 45a, 45b, 47

Ks. Andrzej                  15.00             ul. Litewska 13, 15, 17, 19

Ks. Arkadiusz                 9.00             ul. Reymonta, blok 3 i 9

Ks. Proboszcz      9.00 i 15.00            ul. Nowopogońska

13 stycznia – wtorek

Ks. Łukasz                 15.00               ul. Pułaskiego 6/I, 6/II, 8

Ks. Paweł                    9.00               ul. ul. Będzińska 26, 26 a

Ks. Andrzej                16.00               ul. Żytnia 1-31, 2-32 (tylko domy prywatne)

Ks. Arkadiusz               9.00               ul. Reymonta 29, 29a, 31, 33

Ks. Proboszcz    9.00 i 15.00              ul. Skłodowskiej 19a (nowy blok)

14 stycznia – środa

Ks. Łukasz                   9.00               ul. Pułaskiego 3-23 (domy prywatne), 12, 14

Ks. Paweł                  16.00               ul. Będzińska 26 b

Ks. Andrzej                  9.00               ul. Litewska 29, 31, 33, 35

15 stycznia – czwartek

Ks. Łukasz                 14.00               ul. Pułaskiego 1, 1/I

Ks. Paweł                  11.00               ul. Będzińska 18, 20, 22, 24

Ks. Arkadiusz             15.00               ul. Niepodległości, Asnyka

16 stycznia – piątek

Ks. Łukasz                 14.00               ul. Sucha 19, Zbaraska 1, 3

Ks. Paweł                  11.00               ul. Będzińska 14, 16

Ks. Andrzej                16.00               ul. Litewska 21, 23, 25, 27

Ks. Arkadiusz             15.00               ul. Rysia, Zgoda

17 stycznia – sobota

Ks. Łukasz                   9.00               ul. Owsiana, Pszenna

Ks. Paweł                    9.00               ul. Floriańska

Ks. Andrzej                  9.00               ul. Litewska 37, 39, 41, 43

Ks. Arkadiusz              15.00               ul. Grota – Roweckiego 11, 13, 13a, 15, 17

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 34

Szukaj

Licznik

Dziś292
Wczoraj246
W tym miesiącu748
Wszystkich439102

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information