Aktualności
Gazetka "U św. Tomasza" - 22.01.2017
21 stycznia 2017

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki w plikuPDF).

 
Program kolędy: 23 - 28.01.2017
21 stycznia 2017

PROGRAM KOLĘDY


23 stycznia – poniedziałek

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Reymonta 3/I/II/III oraz 40, 42
Ks. Paweł      9.00 ul. Skośna, Dobra, Dąbrowskiego, Twarda

24 stycznia – wtorek

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Będzińska 2, 4
Ks. Paweł      9.00 ul. Zamenhofa 2, 2a,4,6,8ab

25 stycznia – środa

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Będzińska 8, 10, 12
Ks. Paweł    14.00 ul. Zamenhofa 8-16

26 stycznia – czwartek

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Będzińska 14, 16
Ks. Paweł      9.00 ul. Zamenhofa 18-24, 7,9,11,13,15

27 stycznia – piątek

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Będzińska 18, 20, 22, 24
Ks. Paweł      9.00 ul. Niepodległości, Asnyka, Rysia, Zgody

28 stycznia – sobota

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Będzińska 27-41, 43, 43a,b; 45, 45a,b; 47
Ks. Paweł      9.00 ul. Pułaskiego 4-23(domy prywatne), 12,14

 
Program kolędy: 16 - 21.01.2017
14 stycznia 2017

Program kolędy


16 stycznia – poniedziałek

Ks. Łukasz 9.00 ul. Staropogońska 58, 60, 62, 64

17 stycznia – wtorek

Ks. Łukasz 9.00 ul. Staropogońska 66, 68, 70, 72

18 stycznia – środa

Ks. Łukasz 10.00 ul. Staropogońska 74, 76, 78, 80

19 stycznia – czwartek

Ks. Łukasz 10.00 ul. Mazowiecka, Lisia

20 stycznia – piątek

Ks. Łukasz 9.00 ul. Hutnicza 1, 1a, 1b, 1c, 5

21 stycznia – sobota

Ks. Łukasz 9.00 ul. Hutnicza 4, 4a

 
Gazetka "U św. Tomasza" - 15.01.2017
14 stycznia 2017

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki w plikuPDF).

 
Program kolędy: 09 - 14.01.2017
7 stycznia 2017

PROGRAM KOLĘDY

09 stycznia – poniedziałek

Ks. Łukasz        15.00 ul. Litewska 45, 47, 49, 51
Ks. Paweł         15.00 ul. Lwowska 1, 3, 5, 7, 4, 6
Ks. Proboszcz     9.00 ul. Orla

10 stycznia – wtorek

Ks. Arkadiusz    10.00 ul. ul. Szpaków 7,9,11,13,15
Ks. Łukasz        15.00 ul. Litewska 21, 23, 25, 27
Ks. Paweł           9.00 ul. Kopernika, Wielka
Ks. Proboszcz     9.00 ul. Zakątek

11 stycznia – środa

Ks. Arkadiusz  15.00 ul. Reymonta 29, 31, 33
Ks. Łukasz      10.00 ul. Spółdzielcza, Grochowa
Ks. Paweł         9.00 ul. Kasztanowa 2, 3,4,6,6abc
Ks. Proboszcz    9.00 ul. Żeromskiego

12 stycznia – czwartek

Ks. Arkadiusz    9.00 ul. Reymonta (domy prywatne 1-27 oraz 2-34)
Ks. Łukasz      15.00 ul. Skłodowskiej 1-33 (nr nieparzyste)
Ks. Paweł       10.00 ul. Kasztanowa 5,7,8,10

13 stycznia – piątek

Ks. Arkadiusz   15.00 ul. Reymonta 29a, 31a, 33a
Ks. Łukasz       15.00 ul. Skłodowskiej 6-30 (nr parzyste)
Ks. Paweł        14.00 ul. Kasztanowa 8abc, 12, 14

14 stycznia – sobota

Ks. Arkadiusz    9.00 ul. Reymonta 9 I/II/III
Ks. Łukasz        9.00 ul. Skłodowskiej 14
Ks. Paweł         9.00 ul. Rybna

 
Gazetka "U św. Tomasza" - 08.01.2017
7 stycznia 2017

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki w plikuPDF).

 
Gazetka "U św. Tomasza" - 01.01.2017
31 grudnia 2016

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej gazetki w plikuPDF).

 
Program kolędy: 02 - 07.01.2017
31 grudnia 2016

PROGRAM KOLĘDY

02 stycznia – poniedziałek

Ks. Arkadiusz 14.00 ul. Szpaków 1, 3, 5
Ks. Łukasz      9.00 ul. Dąbrowszczaków12, 14, 16, 16a, 18, 20
Ks. Paweł      15.00 ul. Czeladzka 31a

03 stycznia – wtorek

Ks. Arkadiusz 10.00 ul. Szpaków 2c,2d,2e
Ks. Łukasz     15.00 ul. Litewska 29, 31, 33, 35
Ks. Paweł        9.00 ul. Czeladzka 4-46, 9-31

04 stycznia – środa

Ks. Arkadiusz 15.00 ul. Szpaków 4, 4a, 4b
Ks. Łukasz       9.00 ul. Litewska 13, 15, 17, 19
Ks. Paweł        9.00 ul. Sucha 4-40, 3, 3abc,7, Będzińska 56

05 stycznia – czwartek

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Szpaków 2, 2a, 2b
Ks. Łukasz   15.00 ul. Litewska – domki prywatne
Ks. Paweł    10.00 ul. Sucha 19, Zbaraska 1.3

07 stycznia – sobota

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Szpaków 4c, 4d, 6 , 6a, 6b,8,14
Ks. Łukasz     9.00 ul. Litewska 37, 39, 41, 45
Ks. Paweł      9.00 ul. Mariacka, Cicha, Przechodnia, Niewielka, Piaskowa, Średnia

 
Koncert Zakopower w naszym kościele
31 grudnia 2016

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.

 
Program kolędy: 28 - 31.12. 2016
24 grudnia 2016

PROGRAM KOLĘDY

28 grudnia – środa

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Nowopogońska
Ks. Łukasz     9.00 ul. Grota Roweckiego 6, 8, 10, 12, 7ab, 9
Ks. Paweł      9.00 ul. Pszenna, Owsiana

29 grudnia – czwartek

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Floriańska, Majowa
Ks. Łukasz     9.00 ul. Grota Roweckiego 9a, 11, 13, 13a, 15, 17
Ks. Paweł      9.00 ul. Żytnia

30 grudnia – piątek

Ks. Arkadiusz 9.00 ul. Ściegiennego, Poprzeczna, Kolibrów, Żółta
Ks. Łukasz     9.00 ul. Dąbrowszczaków 11, 13, 15, 17, 19, 11a, 13a
Ks. Paweł      9.00 ul. Pusta

31 grudnia – sobota

Ks. Arkadiusz 9:00 ul. Zamknięta
Ks. Łukasz     9.00 ul. Przelotowa
Ks. Paweł      9.00 ul. Chopina

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 47

Szukaj

Licznik

Dziś301
Wczoraj695
W tym miesiącu22140
Wszystkich784674

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information