Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego - 23.05.2021

1. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.

2. Dzisiaj po raz pierwszy do Komunii Świętej przystąpiły dzieci z naszej Szkoły Katolickiej. Życzymy im z całego serca, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary oraz wsparcie rodziców i najbliższych pomagało im wzrastać w wierze. W Białym Tygodniu dzieci wraz z rodzicami i bliskimi będą przychodziły na Mszę Świętą i na nabożeństwo majowe według ustalonego programu. Dziękujemy Ks. Mariuszowi za przygotowanie dzieci, P. Justynie za piękną dekorację kościoła i Rodzicom za złożony „dar ołtarza" (kapa liturgiczna) – „Bóg zapłać"!!!

3. Jutro (w poniedziałek) święto NMP Matki Kościoła.

4. W środę przypada Dzień Matki. Módlmy się w intencji wszystkich matek, by w zdrowiu, radości i pokoju serc wypełniały niezwykłą misję macierzyńskiej miłości.

5. W czwartek będziemy obchodzić święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie szczególnie o naszych duszpasterzach, a także o wszystkich kapłanach, których spotkaliśmy w swoim życiu.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

7. W tym tygodniu patronują nam: w środę 26 maja – św. Filip Nereusz; w sobotę 29 maja – św. Urszula Ledóchowska. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: + Józef Lekston, + Julian Kantorysiński, + Jerzy Gałka, + Apoloniusz Menszek. Rodzinom składamy wyrazy współczucia i zapraszamy na Mszę św. w poniedziałek o 18.00.

9. Życząc miłej i błogosławionej niedzieli wszystkim z serca błogosławimy...

 

Szukaj

Licznik

Dziś446
Wczoraj746
W tym miesiącu28399
Wszystkich2896265

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information