Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu - 19.12.2021

1. Dzisiaj już IV – ostatnia niedziela Adwentu. Minęły rekolekcje parafialne – dziękujemy wszystkim, którzy w nich uczestniczyli. Przeżywajmy nadchodzące święta z głęboką nadzieją na nowe Boże narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie. Okazja do spowiedzi jeszcze codziennie rano o 7.00 i wieczorem od 17.30.

 

2. Do piątku włącznie zapraszamy codziennie na Msze Święte roratnie. Zakończenie Rorat dla dzieci z wręczeniem nagród we czwartek o godzinie 18.00.

 

3. W piątek, 24 grudnia, Wigilia Bożego Narodzenia – Msza święta tylko rano o 7.00. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna. Zasiadając do wigilijnej wieczerzy, pamiętajmy nie tylko o licznych świątecznych tradycjach, ale nade wszystko o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii oraz śpiewie kolęd. Niech będzie to czas rodzinnego spotkania, przepełniony życzliwością, dobrocią, a także okazja do pojednania w naszych małych wspólnotach. Pamiętajmy w modlitwie także o tych, których w tym roku przy stole wigilijnym zabraknie.

 

4. Pasterka podobnie jak w zeszłym roku będzie odprawiona dwukrotnie o 22.00 i o 24.00 – zapraszamy wszystkich!

 

5. W sobotę, 25 grudnia, w uroczystość Bożego Narodzenia, obowiązuje niedzielny porządek Mszy Świętych – zapraszamy o 8.00, 10.00, 11.15, 12.30, 16.00 i 19.00.

 

6. W najbliższą niedzielę, 26 grudnia, w drugi dzień świąt, przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze Święte będą sprawowane w naszej świątyni według stałego niedzielnego porządku. W tym dniu przypadają także imieniny Ks. Szczepana – Msza św. w jego intencji o 12.30 i po niej złożenie życzeń – zapraszamy!

 

7. Przy wyjściu z kościoła możemy jeszcze nabyć opłatki i świece Caritasu. Bardzo prosimy nie odkładać tego na ostatnią chwilę!!!

 

8. Drogim solenizantom i jubilatom życzymy pokoju serca i wszelkiego błogosławieństwa.

 

9. „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na tacę na sfinansowanie działalności naszej parafii.

 

10. W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: + Janina Nowak, + Franciszek Piątek, + Wojciech Olszewski. Rodzinom składamy wyrazy współczucia i zapraszamy na Mszę świętą w poniedziałek o 18.00.

 

11. Na radosne przeżycie wieczerzy wigilijnej i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim z serca błogosławimy…

 

 

 

Szukaj

Licznik

Dziś66
Wczoraj845
W tym miesiącu16485
Wszystkich2683261

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information