Kaplica Miłosierdzia

relikwieStaraniem ks. proboszcza Andrzeja Domagały w lewej nawie powstała Kaplica Miłosierdzia Bożego. Obecnie znajdują się w niej relikwie św. Faustyny Kowalskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć kaplicy, jak również do zapoznania się z historią jej powstania.

Historia powstania kaplicy

Podczas Misji świętych w marcu 2009 nastąpiła intronizacja obrazu Pana Jezusa Miłosiernego z udziałem Jego Ekscelencji księdza biskupa Piotra Skuchy.

W październiku 2009 nasza parafia podczas mszy świętej w kaplicy Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach otrzymała relikwie św Faustyny Kowalskiej. Uroczyste ich wprowadzenie (z udziałem ks. Biskupa Grzegorza Kaszaka) odbyło się w niedzielę 4 października, kiedy to przeżywaliśmy w naszej parafii odpust M. B. Różańcowej.

W 2010 roku, podczas liturgii kończącej wielkopostne rekolekcje ks. Biskup Piotr Skucha uroczyście poświęcił nowy obraz przedstawiający św. Faustynę Kowalską. 

 

Szukaj

Licznik

Dziś845
Wczoraj584
W tym miesiącu16419
Wszystkich2683195

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information