Intencje mszalne 26 września - 2 października 2010 r.
25 września 2010

 

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 WRZEŚNIA

7.00

  1. † Mieczysława ZAWARTKĘ 6 r.śm.

8.30

  1. † Tadeusza, Zofię CHOMYCZ; Bronisławę, Rocha SWOIŃSKICH; Jana ARCAB.

10.00

  1. † Waldemara GĄSTAŁĘ 5 r.śm. (od wnuczki Madzi z rodz.); Józefa, Walentego TRZEWICARZ (od Jadwigi z rodziną).

11.15

  1. Dziękczynno-błagalna w 60 rocz. ślubu Krystyny i Mirosława CELKÓW.
  2. W 90 rocz. urodzin Edmunda BARTKIEWICZA, z podziękowaniem za dotychczasowe łaski, o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia.

12.30

  1. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Piotra w 32 rocz. ur. i w 1 rocz. ślubu Marty i Piotra PIERŚCIONKÓW, oraz w 1 rocz. ur. Lenki i Oliwierka (bliźniaków) i ich Matki Karoliny (od Babci).
  2. Roczki: Michał Piotr WYSZYŃSKI; Jakub Tomasz ZAWADZKI; Maja GLIBAS.

16.00

  1. † Lecha CZARNECKIEGO 10 r.śm.; Janinę, Józefa, Włodzimierza CZARNECKICH.

19.00

  1. † Józefę, Juliana WACŁAWCZYKÓW i zm. z rodziny WACŁAWCZYKÓW i KOWALSKICH.

PONIEDZIAŁEK – 27 WRZEŚNIA – ŚW. WINCENTEGO À PAULO - WSPOMNIENIE

6.30

  1. † Sebastiana CUDAK (od Rodziców).

7.00

  1. † Annę IWANKIEWICZ (od uczestników pogrzebu).
  2. † Zbigniewa BARTOSIKA (od sąsiadów)

18.00

  1. † Helenę ŚLIPEK - BARTKIEWICZ (od koleżanki Stefy).
  2. † Wiesławę KOTYLA (od sąsiadów ze Szpaków 2) oraz za zm. w minionym tygodniu: † Halinę Mańka

WTOREK – 28 WRZEŚNIA – ŚW. WACŁAWA - WSPOMNIENIE

6.30

  1. † Wacławę DOLIŃSKĄ 37 r.śm. (z racji imienin) – Wacława POZNAŃSKIEGO (z racji imienin)

7.00

  1. † Mirosławę PTAK (od uczestników pogrzebu).
  2. † Tadeusz Haładusa (od Adriana i Barbary HAŁADUS).

18.00

  1. † Janusza MICHTA 34 r.śm. (od mamy i siostry z rodziną).
  2. † Edwarda KOSMALA 8 r.śm.; Pawła KOSMALA – wnuczka.

ŚRODA – 29 WRZEŚNIA – ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA - ŚWIĘTO

6.30

  1. Pokornie, ale radośnie dziękujemy Niepokalanej za dar serca dla parafii, który uczyniła sprowadzając pana organistę – Pana Pawła. Jako wotum dziękczynne oddajemy Niepokalanej w niewolę Jej miłości na własność, na dziś i na wieczność całą Pana Pawła wraz z całą jego rodziną (wdzięczni parafianie).

7.00

  1. † Franciszka 13 r.śm., Mieczysława 10 r.śm. Książów;  Juliana i Stanisławę MAŁKIEWICZ.
  2. † Sebastiana CUDAK (od Aldony i Adama SZYMUSIAK).

18.00

  1. † Władysławę MOTYL (od przyjaciół).
  2. † Dominikę PODSKARBI (od rodziców i siostry).

CZWARTEK – 30 WRZEŚNIA – ŚW. HIERONIMA - WSPOMNIENIE

6.30

  1. † Sebastiana CUDAK (od uczestników pogrzebu).

7.00

  1. † Stanisława KORDECKIEGO 30 r.śm.; Władysławę i Emilię KORDECKICH.
  2. † Kazimierza ZABOCHNICKIEGO (od uczestników pogrzebu).

18.00

  1. † Adama WITKA 8 r.śm. (od żony i dzieci).
  2. † Janinę URGACZ (od rodziny WINIARSKICH).

PIĄTEK – 1 PAŹDZIERNIKA – ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS

6.30

  1.  Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

7.00

  1. † Włodzimierza IZBLIŃSKIEGO (od uczestników pogrzebu).
  2. † Tadeusza HAŁADUSA (od wspólnoty Przymierza Rodzin Mamre).

18.00

  1. † Irenę i Jana CUPIAŁÓW.

SOBOTA – 2 PAŹDZIERNIKA – ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW - WSPOMNIENIE

6.30

  1.  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

7.00

  1. † Janinę JANICKĄ 15 r.śm.; Adolfinę i Józefa JANICKICH.
  2. † Ireneusza SKWARA (od uczestników pogrzebu).

18.00

  1. † Danielę i Józefa BOŻKÓW 4 r.śm. (od dzieci i wnucząt).

 

 

Szukaj

Licznik

Dziś534
Wczoraj1097
W tym miesiącu2484
Wszystkich2805643

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information