Intencje mszalne 14 - 20 listopada 2010 r.
13 listopada 2010

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 LISTOPADA

7.00 1. † Antoniego Andrzeja Antoniego Radek

8.30 1. † Bogusława Gubas 13 r.śm. Bożenę Tadeusza Szczot Alicję Szkulik

10.00 1. † Stefanię Adama Jarosińskich Marię Eugeniusza Krodkiewskich – od rodziny

11.15 1. † Leokadię Dreja – od siostry Romy z mężem

2. † Michała Michalskiego 1 r.śm. – od żony z rodz.

12.30 1. † Jana Stanisława Lucjana Ryszarda Jawor

2. O zdrowie i bł. Boże dla Kamila Szymczyka w 18 rocz. urodzin – od rodziców z bratem – o szczęśliwe zdanie matury i dostanie się na wymarzone studia

16.00 1. Dziękczynno-błagalna w intencji Mieczysława Wawrzonkiewicz w 50 rocz. urodzin – od córki, syna i żoną z rodziną – oraz o błog. Boże dla syna Mateusza w 25 rocz. urodzin

19.00 1. † Bolesława Cecha 1 r.śm. – od rodziców

PONIEDZIAŁEK – 15 LISTOPADA

6.30 1. † Józefę Urgacz – od męża i córki z rodziną

7.00 1. † Donata Śnios – od ucz. pg

2. † Wandę Krzystanek – od sąsiadów z ul. Żytniej 14 i 14a

18.00 1. † Stanisława Pietrzaka – od rodziny Szczutkowskich i Gniewek

2. † Zm. w minionym tygodniu: Stefanię Podsiadło Andrzeja Krusińskiego Adama Pilnickiego

WTOREK –16 LISTOPADA

6.30 1.

7.00 1. † Grzegorza Wójcikiewicza – od ucz. pg

2. O zdrowie , bł. Boże i szczęśliwy przebieg operacji dla Waldemara Olesińskiego oraz opiekę Matki Bożej – proszą rodzice Maria i Józef Olesińscy

18.00 1. † Sebastiana Cudaka – od Stanisławy i Bolesława Szymusiak

2. † Kazimierza Skowrońskiego – od ucz. pg

ŚRODA – 17 LISTOPADA – ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ– WSPOMNIENIE

6.30 1. † Za dusze w czyśćcu cierpiące

7.00 1. † Henryka Moch – od ucz. pg

2. † Jadwigę Wysocką – od ucz. pg

18.00 1. W pewnej intencji

2. † Michalinę Jana Tondos 37 r.śm. Jerzego Górnego

CZWARTEK – 18 LISTOPADA – BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY – WSPOMNIENIE

6.30 1.

7.00 1. † Genowefę Czapla – od ucz. pg.

2. † Krystynę Stefana Włosek – od ucz. pg.

18.00 1. † Janinę Klejnota Czesławę Witolda Nurkowskich

2. † Henrykę Gonera 1 r.śm. Teodozję Józefę Zimnica

PIĄTEK – 19 LISTOPADA – BŁ. SALOMEI – WSPOMNIENIE

6.30 1. † Sławomira Puszczewicza – od ucz. pg.

7.00 1. † Zenobię Władysława Capiga

2. † Halinę Mańka – od ucz. pg

18.00 1. † Jerzego Janinę Stanienda

SOBOTA – 20 LISTOPADA – ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO – WSPOMNIENIE

6.30 1. † Henryka Górę – od ucz. pg.

7.00 1. † Bogusława Piętę – od rodziny Gilów

2. † Krystynę Włosek – od koleżanek

18.00 1. † Ks. Jerzego Imielę Ks. Józefa Wiertelaka Ks. Zygmunta Króla Jana Godeckiego organistę i wszystkich jego chórzystów

 

Szukaj

Licznik

Dziś559
Wczoraj1097
W tym miesiącu2509
Wszystkich2805668

Posłuchaj

Deus Meus - Śpiewajmy Barankowi Dim lights Embed Embed this video on your site

Ta strona używa plików Cookies.

Akceptuję ciasteczka (cookies) na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information